همایش فرصت های صادراتی روغن موتور ، روانکارها و صنایع وابسته با حضور تجار بین المللی از 20 کشور جهان تیر ماه ماه امسال در تهران برگزار می شود .

 حضور تجار بین المللی از 20 کشور خارجی ؛ فرصت بسیار خوبی را برای تولید کنندگان داخلی فراهم خواهد آورد 

به گزارش مدیر روابط عمومی گروه اقتصادی روتا ؛ برگزاری این رویداد مهم بین المللی و تاثیر گذار بر صادرات روغن موتور از اسفند ماه سال 1397 در دستور کار این شرکت قرار گرفت و پس از بررسی های میدانی و انجام فاز مطالعاتی نهایتا دبیر خانه این رویداد از 5 اردیبهشت ماه سال جاری کار خودرا آغاز نمود تا در تاریخ 22 - 23 تیرماه 1398 میزبان تجار مطرح بین المللی از 20 کشور دارای فرصت برای محصولاتی ایرانی باشد .

وی خاطر نشان کرد از ابتدای برنامه ریزی این رویداد هماهنگی ها و مکاتبات لازم برای همکاری با سازمان توسعه تجارت ایران صورت گرفته است و ابراز امیدواری کرد که با همت مدیران خدوم و توانمند این مجموعه معزز ، تا پایان اردیبهشت ماه تفاهم نامه مرتبط با همکاری این سازمان در خصوص برگزاری این رویداد منعقد گردد .

امیریان اعلام کرد ؛ شرکت های علاقه مند به حضور در این رویداد مهم بین المللی از هم اکنون میتوانند از طریق وبسایت www.rotagroup.ir به صورت آنلاین ثبت نام خودرا انجام دهند هم چنین علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 02128425838 تماس حاصل فرمایند .

وی در پایان ابراز امید واری کرد که برگزاری این رویداد بتواند کمکی شایانی به توسعه صادرات محصولات ایرانی به بازار های بزرگ بین المللی و کسب در آمد ارزی برای کشور عزیزمان داشته باشد .

### پایان خبر رسمی